ზაფხულის დღესასწაული დღე სოციალურად დაუცველი ბავშვებისთვის
დღეს ბათუმის ბულვარის ორგანიზებითა და კერძო სექტორის ჩართულობით, სოციალურად დაუცველი ბავშვებისთვის საქველმოქმედო ღონისძიება ჩატარდა.
გასართობი პროგრამით, მუსიკალური ნომრებითა და აუზის სხვადასხვა აქტივობით დატვირთული დღე ბავშვებისთვის განსაკუთრებით სამახსოვრო გამოდგა.
აქტივობებთან ერთად ბავშვებს ფურშეტით, ტკბილეულით, ჰეფიმილებით, ნაყინებით და საჩუქრებით გავუმასპინძლდით.
ღონისძიებას დაესწრნენ აჭარის ეკონომიკისა და ფინანსების, სოფლის მეურნეობის, განათლების, კულტურისა და სპორტის მინისტრები, ასევე, აჭარის ტურიზმისა და კურორტების დეპარტამენტის უფროსი. მთავრობის წარმომადგენლებმა სსიპ ბათუმის ბულვარის დირექტორის მოვალეობის შემსრულებელთან ერთად საჩუქრები გადასცეს საქველმოქმედო აქციაში ჩართულ მრავალშვილიან ოჯახებსა და სოციალურად დაუცველ ბავშვებს.
სსიპ ბათუმის ბულვარი მადლობას უხდის ყველა იმ კომპანიას, რომლებმაც სოციალურად დაუცველი ბავშვებისთვის ნადმვილი დღესასწაული შექმნეს.
განსაკუთრებული მადლობა კლუბ "სექტორი 26"-ს, კომპანია "ორბის", კომპანია ალიანსს, შპს “აგროჰაბი“-ს, შპს „ეიჩ გრუპ კონსტრაქშენ“-ს, შპს „ბათუსი“-ს, შპს „ტექნოსერვისი+“-ს, ასევე მაკდონალდსის, თოლიას და ნაბეღლავის კომპანიებს.

Today, with the organization of Batumi Boulevard and with the involvement of the private sector, a charity event was held for socially vulnerable children.
The day, filled with entertainment program, musical numbers and various pool activities was especially memorable for children.
Along with the activities, the children were entertained with a buffet reception, sweets, Happy Meals, ice creams and gifts.
The event was attended by the Ministers of Economy and Finance, Agriculture, Education, Culture and Sports of Adjara, as well as the Head of the Department of Tourism and Resorts of Adjara.Government representatives, together with the Acting Director of LLPE Batumi Boulevard, presented gifts to large families and socially vulnerable children participating in the charity event.
LLPE Batumi Boulevard would like to thank all the companies that created a wonderful holiday for socially vulnerable children.
Special thanks to the Sector 26 club, Orbi company, Alliance company, Agrohub LLC, H Group Construction LLC, Batusi LLC, Technoservice + LLC, as well as McDonald s, Tolia and Nabeghlavi.