მიმდინარე წლის, 2 აგვისტოს, სსიპ „ბათუმის ბულვარში“ სხვადასხვა სტრუქტურულ ერთეულში, სტაჟიორის პოზიციაზე, შესარჩევი კონკურსი გამოცხადდა:
ა) კეთილმოწყობის სამსახური - 3 სტაჟიორი ინჟინერის პოზიციაზე
ბ) ბათუმის ბულვარში ფინანსებისა და სახელმწიფო შესყიდვების სამსახური - 1 სტაჟიორი ბუღალტერის პოზიციაზე
გ) ბათუმის ბულვარის გამწვანებისა და ლანდშაფტური დაგეგმარების სამსახური - 4 სტაჟიორი აგრონომის პოზიციაზე
დ) იურიდიულისამსახური- 1 სტაჟიორი იურისტის პოზიციაზე
სტაჟირების მსურველმა პირებმა, 4 თვიანი ანაზღაურებადი სტაჟირების კონკურსებში მონაწილეობისთვის განაცხადი სსიპ საჯარო სამსახურის ბიუროს მიერ ადმინისტრირებულ ვებგვერდზე, 2024 წლის 08 აგვისტოს ჩათვლით უნდა წარადგინონ.

On August 2 of this year, a selection competition was announced for the position of an intern in different structural units of LEPL Batumi Boulevard:
a) Improvement service - 3 interns for the position of engineer
b) Finance and State Procurement Service of Batumi Boulevard - 1 intern for the position of accountant
c) Greening and landscape planning service of Batumi Boulevard - 4 interns for the position of agronomist
d) Legal service - 1 intern for the position of a lawyer Those who wish to do an internship should submit an application for participating in the 4-month paid internship contests on the website administered by the LEPL Civil Service Bureau by August 8, 2024.