სსიპ “ბათუმის ბულვარი”-ს დირექტორის პირველ მოადგილედ ლაშა მიქელაძე დაინიშნა. ახალი მოადგილე, რომელიც ბულვარის დირექტორის მოვალეობას შეასრულებს, თანამშრომლებს აჭარის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრმა ჯაბა ფუტკარაძემ წარუდგინა.
ლაშა მიქელაძე პროფესიით ბიოლოგ-ეკოლოგია. მას სხვადასხვა უწყებაში ხელმძღვანელ პოზიციებზე მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს.
ჯაბა ფუტკარაძემ თანამშრომლებთან წარდგენის დროს ხაზი გაუსვა ლაშა მიქელაძის გამოცდილებას და პროფესიონალიზმს და წარმატებები უსურვა შემდგომ საქმიანობაში.

Lasha Mikeladze has been appointed the first deputy director of LLPE "Batumi Boulevard". The Minister of Finance and Economy of Adjara Jaba Putkaradze introduced to the employees the new Deputy, who will act as the Director of the Boulevard.
Lasha Mikeladze is a biologist-ecologist by profession. He has many years of experience working in senior positions in various agencies.
Jaba Putkaradze, during a presentation with the team, emphasized the experience and professionalism of Lasha Mikeladze and wished him success in his future activities.