ბათუმის მერის მოვალეობის შემსრულებელი არჩილ ჩიქოვანი ტურისტულ სეზონთან დაკავშირებით ბულვარში განხორციელებულ და მიმდინარე სამუშაოებს გაეცნო.
არჩილ ჩიქოვანმა ბათუმის ბულვარის დირექტორთან, ირაკლი ჯინჭარაძესთან ერთად, ბულვარის ტერიტორიაზე მდებარე ვეტერანთა საჭადრაკო კლუბ ,,ნონა”-ს ეწვია და იქ შეკრებილ ვეტერანებს შეხვდა.
აგრეთვე, სანაპირო ზოლზე დაათვალიერა COVID-19-ის გავრცელების პრევენციის მიზნით განთავსებული საინფორმაციო დაფები, ბულვარის სანაპიროზე ადაპტირებული პლაჟი, ბრენდირებული გასახდელები, საშხაპეები და ბილიკები.
ადაპტირებული პლაჟი, რომელმაც გასულ წელს წარმატებით იმუშავა, დღეიდან კვლავ განაახლებს ფუნქციონირებას.

Acting Mayor of Batumi Archil Chikovani got acquainted with the ongoing works on the boulevard in connection with the tourist season.
Archil Chikovani together with the director of Batumi Boulevard, Irakli Jincharadze, visited the Veterans Chess Club "Nona" located on the boulevard and met with the veterans gathered there.
He also inspected the information boards placed on the coastline to prevent the spread of COVID-19, the adapted beach on the boulevard, branded changing rooms, showers and walkpaths.