ბათუმის ბულვარში ახალი მოადგილეები წარადგინეს
აჭარის ფინანსთა და ეკონომიკის მინისტრის მოადგილემ არჩილ ვანაძემ ბულვარის დირექტორთან ირაკლი ჯინჭარაძესთან ერთად თანამშრომლებს ახალი მოადგილეები წარუდგინა.
ბულვარის დირექტორის პირველ მოადგილედ დავით სურგულაძე, ხოლო მოადგილეებად სოფო გუჯაბიძე და სოფიო ლაზიშვილი დაინიშნა.
"მოხარული ვარ, რომ თითოეული მათგანი არის ნამდვილად კვალიფიციური კადრი და თავისი საქმის პროფესიონალი. ბატონ დავითს, მუშაობის 20-წლიანი გამოცდილება აქვს. დანარჩენ მოადგილეებსაც საზოგადოება კარგად იცნობს. როგორც იცით ისინი წლების განმავლობაში საჯარო სექტორში წამყვან პოზიციებზე მუშაობდნენ. ჩვენი გუნდისთვის მათი გამოცდილების გაზიარება იქნება ძალიან სასარგებლო”-განაცხადა ირაკლი ჯინჭარაძემ.
ბულვარის დირექტორის განცხადებითვე, ახალი მოადგილეები სამუშაო პორტფელს დღეიდან ჩაიბარებენ და სხვადასხვა სტრუქტურული ერთეულების მიმართულებებს უხელმძღვანელებენ.
„დარწმუნებული ვარ და ღრმად მჯერა წარმატებით გაართმევენ თავს დაკისრებულ მოვალეობას. ერთიანი თანამშრომლობით და გვერდში დგომით შევძლებთ კიდევ უფრო ეფექტური მუშაობის გაგრძელებას ბულვარის განვითარებისათვის სამომავლო გეგმების განსახორციელებლად“ - აღნიშნა ირაკლი ჯინჭარაძემ თანამშრომლებთან შეხვედრისას.
ოფიციალური წარდგენის შემდეგ, ხელმძღვანელმა ახალ მოადგილეებს წარმატებები უსურვა სამომავლო საქმიანობაში.
ბათუმის ბულვარის დირექტორის მოადგილეები აჭარის ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტროს მიერ გამოცხადებული კონკურსის წესით შეირჩა.

New deputies were presented on Batumi Boulevard
The Deputy Minister of Finance and Economy of Adjara Archil Vanadze, along with the director of the boulevard Irakli Jincharadze, introduced new deputies to employees.
David Surguladze was appointed as first deputy director of the boulevard, and Sofo Gudzhabidze and Sofio Lazishvili were appointed deputies.
“I am glad that each of them is a truly qualified person and professional in his field. Mr. David has 20 years of experience. Other deputies are well known to society. As you know, they have been working on leading positions in the public sector for years. Sharing their experience with our team will be very useful for us, ” - said Irakli Jincharadze.
According to the director of the boulevard, the new deputies will get the job portfolio from today and will will lead the various structural units.
“I am convinced and deeply believe that they will be able to successfully fulfill their obligations. Together, we will be able to continue working more effectively for the future development of the boulevard, ”said Irakli Jincharadze during the meeting with the staff.
After the official presentation, the head of the new deputies wished them success in their future activities.
The deputy directors of Batumi Boulevard were selected by the Ministry of Finance and Economy of Adjaraon a competition basis.